Musical Dagboek van een Herdershond

Onze vereniging doet mee aan de musical Dagboek van een Herdershond van Albert Verlinden en Toneelgroep Maastricht. Het verhaal van Dagboek van een Herdershond speelt zich af in Geleen en dus kan een echte Geleense harmonie niet ontbreken op het podium.

De harmonie speelt zichzelf tijdens 7 voorstellingen in het MECC te Maastricht in de week van 22 tot en met 26 juni 2022. In de andere weken zullen andere harmonieën en fanfares uit de regio te zien zijn in deze musical.

Wil je de musical bijwonen of wil je meer informatie? Kijk dan op www.dagboekvaneenherdershond.nl.

Gerelateerd nieuws

Jubilarissen gehuldigd

Afgelopen ledenvergadering waren er weer 3 jubilarissen die allemaal 12,5 jaar lid zijn van onze vereniging. De jubilarissen werden door de voorzitter onderscheiden met het

Lees meer »

Wisseling secretariaat

Afgelopen zondag 10 april heeft de algemene ledenvergadering plaatsgevonden. Tijdens deze vergadering was bestuurslid en secretaris Tom Kleijkers aftredend. Tom heeft al enkele jaren geleden

Lees meer »