Speciale website voor promsconcert in de lucht

Op 15 oktober 2011 zal de harmonie een promsconcert houden in de Hanenhof ten ere van het 145 jarig bestaan.

Op 15 oktober houdt de harmonie een groots Promsconcert in de Hanenhof in Geleen. Dit omdat de vereniging 145 jaar bestaat dit jaar. Het bestuur is druk in de weer om nieuwe uniformen te realiseren voor de harmonie. Deze zullen hopelijk worden gepresenteerd tijdens dit concert in oktober.

Voor alle informatie over het concert is een aparte website beschikbaar: http://promsconcert.nl. Hier zal binnenkort een informatiepagina verschijnen. Houdt deze website dus in de gaten en schrijf 15 oktober al in uw agenda!

Related Files

Gerelateerd nieuws

In memorial: Jo Steskens

Helaas bereikte ons het nieuws dat ons oud-lid en oud-tambourmaître Jo Steskens is overleden. Jo is lid geweest van 1998 tot 2014 van de drumband

Lees meer »

Muzikaal de zomer in op 7 juli

We gaan de vakantie inluiden met een mooi zomerconcert. Alle geledingen van de harmonie zullen zich presenteren en zelfs samen optredens verzorgen. Al nieuwsgierig geworden?

Lees meer »